Turnir VIP Stranje 2018 Poljanšku in Brezniku

Kamnik, 4.10.2018 – Danes se je na teniških igriščih v Kamniku odigral turnir z nazivom VIP Stranje 2018. Na njem so zaigrali igralci nekdanjega tenis kluba v Stranjah, ki  so sedaj naši člani. Dve teniški igrišči, ki so jih imeli pri osnovni šoli Stranje, so morali pred leti »izbrisati«, saj so tam postavili novo telovadnico, tenisači iz Stranj pa so s tem ostali brez igrišč. V spomin na stare čase se igralci iz Stranj enkrat na leto zberejo in odigrajo turnir dvojic. Turnirja se je letos udeležilo 14 igralcev, tekme pa so bile sila zanimive. Še najbolj je bilo napeto v polfinalu, ko sta obe poraženi dvojici vodili s 4/1, po velikem preobratu pa izgubili s 6/4. Prvo mesto je osvojila dvojica Janko Poljanšek in Vladimir Breznik,  v finalu sta premagala lanskega zmagovalca Petra Slaparja in Jožeta Štritofa. Ostalih igralcev se zgodovina ne bo spominjala….

Rezultati

Polfinale 1: Janko Poljanšek/Vladimir Breznik Vs Bruno Ribič/Lenart Balantič 6/4

Polfinale 2: Peter Slapar/Jože Štritof Vs Bert Ribič/Dušan Žagar 6/4

Finale: Poljanšek/Breznik Vs Slapar/Štritof 6/1

Za 3. mesto: Ribič/Žagar Vs Ribič/Balantič 6/2

Na fotografiji so Štritof, Slapar, direktorica turnirja Irena Božičnik, Žagar, Breznik, Ribič Bert in Poljanšek.