Na zadnjem letošnjem turnirju največja udeležba

Kamnik, 13.10.2018 – Včeraj se je na naših igriščih odvijalo še zadnje dejanje letošnje tekmovalne sezone. Na tretjem turnirju za otroke, igral se je v dopoldanskih urah, je v kategoriji do 15 let slavil Jakob Lah, ki je v finalu premagal Gašperja Rifla, tretje mesto pa je osvojila Lana Urankar. V kategoriji do 13 let je zmagal njen brat Urban Urankar, drugo mesto je osvojil Matic Hrabar, tretji pa je bil Nace Jeglič. V kategoriji do 11 let je slavil Nal Bamburač Progar, drugo in tretje mesto pa je pripadlo bratoma Aliju in Maku Agovič Hajradinoviču. V najmlajši kategoriji do 8 let je prvo mesto osvojila Eva Korošec, druga je bila njena sestra dvojčica Ana, tretji pa je bil Nejc Bombač. Skupni zmagovalci serije treh turnirjev so: do 15 let Gašper Rifel, do 13 let Urban Urankar in do 11 let Nal Bamburač Progar. Popoldne so igrali člani in sicer v dvojicah, najboljši pa je bil po zmagoslavju v konkurenci mešanih dvojic spet Jure Lah, tokrat je zmagal skupaj z Vladimirjem Breznikom. Drugo mesto sta osvojila Dare in Lučka Kotnik, tretja pa sta bila Janko Poljanšek in Karel Ravnikar. Zadnjega turnirja se je udeležilo več kot 30 igralcev, kar je največ letos, ki so se po večerni podelitvi pokalov okrepčali z žar specialitetami našega Bojana, pečenim kostanjem, moštom in drugimi dobrotami. Lep zaključek letošnje tekmovalne sezone je bil to…Igrišča bodo predvidoma odprta še do konca oktobra. Vreme je toplo in sončno, tam nekje med 14.00 in 17.00 uro je igranje tenisa pravi užitek…res pa je, da si le malokdo lahko privošči ta »luksuz« in med tednom igra ob teh urah! O tem, kdaj bomo uradno zaprli igrišča in zaključili letošnjo igralno sezono, vas bomo obvestili po e-pošti in z obvestilom na naši spletni ter Facebook strani.