Kostanjev turnir dobila Jure Lah in Bojan Lemič

Kamnik, 13.10.2019 – Včeraj popoldne se je na naših igriščih končal Kostanjev turnir, turnir naključno izbranih dvojic, na katerem sta zmagala Jure Lah in Bojan Lemič. V finalu sta premagala prvo presenečenje turnirja komaj 11-letno Taro Šulin ter Muja Pramenka, ki je bil med starejšimi udeleženci. Tretje mesto sta osvojila Janko Poljanšek in Lana Urankar, ki sta premagala Urbana Čevko in Jerneja Fikfaka. Urban je bil od vseh prijavljenih prav gotovo najboljši igralec, a je svojo igro “prilagodil” znanju svojih nasprotnikov, za kar mu gredo vse pohvale. Turnir se je končal malo pred 18.00 uro, ob 18.00 pa je predsednik Tenis kluba Kamnik, podelil pokale vsem, ki so si jih priigrali na klubskih teniških dogodkih v letošnjem letu: Pokale so prejeli:

Memorial Bojana, Majde in Toneta: Knez Katja in Igor, Kotnik Lučka in Dare ter Katarina Turk in Jure Lah.

Kamnik Mix Open: Lučka Kotnik in Aljoša Korošec, Simona Urankar in Andrej Golob, Rajna Šiljak in Aljaž Burja.

Kostanjev turnir: Jure Lah in Bojan Lemič, Tara Šulin in Mujo Pramenko, Lana Urankar in Janko Poljanšek.

Kamniška liga: Alsad Kijamet, Lučka Kotnik, Aleš Šporn.